İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızın Karşıyaka’Daki Şubemizde Sekreter Ve Çağrı Merkezi Departmanında Görevlendirilmek Üzere 20-45 Yaş Aralığında, En Az Lise Mezunu, Telefonda İfade,İkna Ve İletişim Becerileri Yüksek, Problem Çözme Yeteneğine Sahip,Takım Çalışmasına Yatkın Personel Arayışımız Mevcuttur. İlgilenen Adayların 05523835589 Numaralı Telefondan Aysun Hanım İle İletişime Geçmeleri Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın 20- -45 (15.06.2004 – 17.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

ea

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Zübeyde Hanım Caddesi No:112/A Karşıyaka İzmir / Türkiye
Aysun Hanım

905523835589.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.