İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Buca’Da Bulunan Rehabilitasyon Merkezinde Çalışmak Üzere; Güleryüzlü, Yardımsever, Engelli Bireylerle Çalışabilecek Sekreter Aranmaktadır. Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi Günleri Tam Gün Pazartesi Günleri Yarım Gün Çalışılmaktadır. Pazar Günleri Tatildir. Başvurular Yalnızca Güncel Fotoğraflı Özgeçmiş İle Ve Yalnızca Mail Üzerinden Yapılacaktır, İletişim Numarası Üzerinden Başvurulmaması Rica Olunur

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 20- (14.06.2004 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 17002,2 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 17002,2 TL

Bilgisayar Kullanımı, Takım Çalışması Bilgisayar kullanabilen, diksiyonu düzgün, güleryüzlü

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çamlıkule Mh. 254/19 Sokak No:11/A Pozitifetki@Gmail.Com Buca İzmir / Türkiye
Kurucu Temsilcisi Yasin Özkan
Pozitifetki@Gmail.Com
905053819177.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.