İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sekreter

Tekstil ve Hazır Giyim ürünlerinin üretim ve ihracatını yapan firmamızda görevlendirilmek üzere sekreter arayışımız vardır.
Müşterilerin karşılanması, telefon trafiğinin yönetilmesi, toplantı ve organizasyonların takip edilmesi, sevk edilen ürünlerin takibini yapacak, iletişim yönü güçlü, bilgisayar ve ofis programalarını kullanmasını bilen GAZİOSMANPAŞA, BEŞYÜZEVLER,YEŞİLPINAR, SULTANGAZİ,KÜÇÜKKÖY civarında ikahmet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Gaziosmanpaşa

İstanbul Kuzgunlar Tesktil

İletişim numaralarını lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız.

İstanbul Kuzgunlar Tesktil İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık Sakarya, İk Danışmanlık Eskişehir, Trabzon, Manisa, Denizli, Kahramanmaraş, Mersin, Kayseri gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Gebze, Polatlı, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.