İş ilanı Başvuru Bilgileri

Isı Sektöründe Öncü Kuruluşlardan Biri Olan Şirketlerimiz, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Serbest Bölgede Faaliyet Gösteren Fabrikamızda Görev Almak Üzere, ‘Sekreter’ Arayışımız Bulunmaktadır. İnsan İlişkileri Güçlü, Kolay İletişim Kurabilen, Zaman Yönetimi, Planlama Ve Organizasyon Yeteneği Güçlü, Sistemli Ve Düzenli Çalışma Alışkanlığına Sahip, Çözüm Odaklı Davranan, Büro Yönetimi, Dosya Takibi Yapabilen, Fotokopi, Yazıcı, Tarayıcı Gibi Ofis Araçlarının Kullanımına Hâkim, Ms Office Uygulamalarını Etkin Olarak Kullanabilen, İnsan İlişkileri Güçlü, Kolay İletişim Kurabilen, Takipçi Ve Dinamik, Dış Görünümüne Önem Veren, Güler Yüzlü, Özel Sektör Şirketlerde, Sekreter, Yönetici Asistanı Veya Santral Görevlisi Pozisyonlarında En Az 1 Yıl Deneyimi Olan,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 22- -35 (24.05.2002 – 26.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi İNTERNETTEN BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İRTİBATA GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İst End Ve Tic Serbest Bölgesi 4.Sk No 8 İstanbul Tuzla Tuzla İstanbul / Türkiye
0 532 513 1744 Şükrü Sunal
Sukru.Sunal@Gassero.Com
902163940985.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.