İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satş Ve Pazarlama Uzmanı

İKİTELLİDE OSB/ Başakşehirdeki matbaa ve ambalaj sektöründe üretim yapan firmamızda çalışmak üzere
Matbaa ve ambalaj sektöründe en az 5 yıl deneyimli ve müşteri portföyü olan,2545 yaş arası,Yeni müşteri kazandırma potansiyeli olan,Yüksek okul veya Üniversite mezunu,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Maliyet analizi yapabilen,Diksiyonu düzgün,iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,Satış ve pazarlama için ekip arkadaşları arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Matbaacılık

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Başakşehir

İstanbul Uzunlar Matbaa Ambalaj Ticaret Limited Ş

İstanbul Uzunlar Matbaa Ambalaj Ticaret Limited Ş İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.