İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış ve Pazarlama Temsilcisi

Elektronik Sektöründe 2008’den bu güne faaliyet gösteren Alpsat Elektronik, Uydu Sinyal Ölçüm Cihazları, Akıllı Ev Ürünleri, Kamera Test Monitörleri, Android Tv box ürünlerinin üretimi, ArGe ve satış faaliyetleri gerçekleştirmektedir.
Türkiye’nin her bölgesine Şirket aracı ile gidip, mevcut müşterilerimizden sipariş toplayacak,Sorumlu olduğu bölgede müşteri portföyü oluşturacak ve yeni müşterileri firmaya kazandıracak,Sahadan geri dönüşleri toplayıp ürünlerin ve pazarlama stratejilerinin gelişimine katkıda bulunacak,İnsan ilişkilerine ve iletişime önem veren Satış Pazarlama Temsilcisi arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Elektrik ve Elektronik

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Şişli

İstanbul Alpsat Elektronık San. ve Tic. Ltd. Şti

İstanbul Alpsat Elektronık San. ve Tic. Ltd. Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.