İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Ve Pazarlama Sorumlusu

PASLANMAZ ÇELİK SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİSATIŞ VE PAZARLAMA KONUSUNDA TECRÜBELİB SINIFI EHLİYETE SAHİP, AKTİF ARAÇ KULLANABİLENSİPARİŞ TAKİBİ TEKLİF MAİL TAKİBİ AKTİF YAPIYA SAHİPOFİS PROGRAMLARINA HAKİMEN AZ LİSE VEYA ÖNLİSANS MEZUNUİLETİŞİM BECERESİ GELİŞMİŞ DİKSİYONU DÜZGÜNDIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VERENUZUN VADELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYENHIZLI ÖĞRENEBİLME YETENEĞİNE SAHİPTAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.
.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Başakşehir

İstanbul Karaca Paslanmaz

İstanbul Karaca Paslanmaz İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.