İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Ve Pazarlama Personeli

20 yıllıdır İş güvenliği Ekipmanları Sektöründe üretim yapan Era Solunum Maske Fabrikasına SATIŞ ve PAZARLAMA da deneyimli Ekip arkadaşları arıyoruz.
Satış Pazarlamada minimum 5 yıl deneyim sahibi, Sahada Aktif satış tecrübesi olan müşteri ziyaretleri yapabilecek, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama becerileri bulunanPlanlı ve özenli çalışan,Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanan B sınıfı ehliyet sahibiMüşteri odaklı çalışma yetkinliğine ve iletişim becerilerine sahip olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,ANADOLU yakasında ikamet etmek Diğer müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
Tercihen iş güvenliği uzmanıÇALIŞMA SAATLERİ HAFTAİÇİ SAAT 08.
00 18.
30 HAFTASONU TATİLÜCRET GÖRÜŞME SIRASINDA BELİRLENECEKTİR.
BAŞVURULAR İNCELENDİKTEN SONRA İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tuzla

İstanbul Başaran İş Elbiseleri Ve İş Güvenliği

İstanbul Başaran İş Elbiseleri Ve İş Güvenliği İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.