İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Ve Pazarlama Elemanı

YENİ BARAJ MAHALLESİ, BARAJ YOLU MEVKİİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN EMLAK GAYRIMENKUL OFİSİMİZDE TAM ZAMANLI ÇALIŞMAK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN PREZANTABL EMLAK SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ, YA DA GELİŞİME AÇIK VE BU SEKTÖRDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİSATIŞ TEMSİLCİSİ ARANMAKTADIR.
OLANAKLAR.
MAAŞ+PRİM+SSK+YEMEK+YOL+ARAÇVE EK OLARAK ALTERNATİF OLANAKLARIMIZ MEVCUTTUR.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Emlak-Gayrimenkul

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3.000

Seyhan

Adana Emlak Bankası

Adana Emlak Bankası İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.