İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Temsilcisi (Promosyon Ürünleri)

Promosyon ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Yeni müşteri edinmek üzere firmalarla iletişime geçecek, Mevcut ve yeni müşterilerilerimize ürün tanıtımı yapıp, fiyat teklifi verecek, Alınan siparişleri satınalma yöneticisine iletecek, Mevcut ve yeni müşterilerle iletişimin devamlılığını sağlayacak bayan müşteri temsilcisi alınacaktır.
Maaş Detayları
3500 TL Net Maaş + Yol + Yemek + Prim

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Glt Promosyon ve Reklam Hizmetleri

İstanbul Glt Promosyon ve Reklam Hizmetleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.