İş ilanı Başvuru Bilgileri

Melih Gıda Kamyon Şoförü – Plasiyer Firmamızda Bu Pozisyon İçin Maaş + Prim Sistemi Uygulanmaktadır. Yemek Ücreti Verilmektedir. Aylık Bölgeye Geçtikten Sonra Yemek Ve Prim Dahil Satış İle Doğru Orantılı Maaş Verilmektedir. Hazırlanmış Siparişlerin Kamyonla Eleman Yardımı İle Dağıtımı, Rut Takibi Ve Rutların Bir Gün Önceden Belirlenmesi, Gün Sonu Hesabında Muhasebe İle Mutabık Olarak Hesap Takibi

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 23- -40 (12.06.2001 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 34000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 35000 TL

C sınıfı ehliyete sahip, SRC3 ,SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, Minimum 3 yıl şoförlük tecrübesi olan, Tercihen Esenyurt ve Avcılar civarında ikamet eden, En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü, müşterilerle iletişimi iyi kurabilen adayların başvurularını bekliyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Zafer Mah. 140 Sok. No: 1-3B Esenyurt/İstanbul Esenyurt İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Müdür Mustafa Moğulkoç
İnsankaynaklari@Melihgida.Com.Tr
905452612825.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.