İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Temsilcisi

İş TanımıKale Engin Yapı / Bağdat Caddesi Mağazamızda Satış Temsilciği Banyo ve seramik ürünleri satışını yapmakAranan Nitelikler40 yaşını aşmamış BAYANSeramik ve banyo ürünleri satışında 23 yıl sektörde deneyimliTemsil ve ikna kabiliyeti yüksekDüzenli ve titiz çalışacakİletişimi ve diksiyonu düzgünİş devamı yüksekSorumluluk alabilecekYoğun iş temposuna uyum sağlayacakMicrosoft Office uygulamalarını kullanabilenEleman.
net’te yayınlanmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kadıköy

İstanbul Engin Yapı

İstanbul Engin Yapı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.