İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Torbalı’Da Bulunan Fabo Makine İmalat Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Firmamıza; Yedek Parça Satış Müdürü; * Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, * Kullanma Kılavuzları Ve Yedek Parça Katalogları Yapabilecek, * Yedek Parça Satış Alanında En Az 5 Yıl Tecrübeye Sahip, * İleri Seviyede İngilizce Bilen Ve Oldukça Akıcı Sözlü İletişim Kurabilen, * Ms Office Programlarını İyi Derece Kullanan, * Aktif Araç Kullanabilen Ve Seyahat Engeli Olmayan, İş Tanımı; * Şubelerden, Bayilerden Ve Şirketlerden Gelen Yedek Parça Taleplerinde Yedek Parça Satış Faaliyetlerinde Aktif Görev Alarak Mevcut Ve Yeni Müşterilere Müşteri Memnuniyeti Doğrultusunda Hedeflere Uygun Olarak Yedek Parça Satışını Gerçekleştirmek, * Yedek Parça Satın Alma Süreçlerinin Takibi Ve Siparişlerin Durumları Hakkında Tedarik Zinciri Ekibi İle Gerekli Koordinasyonu Sağlamak, * Yedek Parça Satışına Dair Tüm Raporları Talep Edilen Süre Ve Periyotlarda Eksiksiz Olarak Sunmak, * Müşteri Portföyüne Yeni Müşteriler Kazandırmak, * Müşteri Taleplerini Doğru Anlamak, Müşterinin Talep Ve Sorularını Karşılamak, Yapılan Görüşmeler Neticesinde Müşteriye Sunulacak Teklifi Hazırlamak, * Satışı Yapılan Ürünün Sevk Ve Tahsilat Süreçlerini Takip Ve Koordine Etmek, * Satışı Yapılan Ürünlerin Termin Süresinde Teslimatının Yapılması İçin Tedarikçiler Ve İlgili Bölümler İle İletişim Halinde Olmak, Torbalı, Gaziemir, Karabağlar, Turgutlu Ve Kemalpaşa Güzergahına Servisimiz Vardır. Diğer İlçelerden Gelecek Adaylar İçin Servis Güzergahına Kadar Yol Ücreti İmkânı Sağlanmaktadır. İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-Doktora
Kadın 30- -55 (15.06.1994 – 20.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 30- -55 (15.06.1994 – 20.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yedi Eylül Mah. 5536 Sokak İzmir Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Güzide Kartal
İk@Fabo.Com.Tr
905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.