İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Temsilcisi

İSTANBUL, SULTANBEYLİ, KARTAL, ÜMRANİYE, SANCAKTEPE,KOCAELİ, GEBZE,BURSA, NİLÜFER GÖRÜKLEŞUBELERİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE
Aranan NiteliklerÜrün ve paket pazarlama yapabilecek,Mesleki temel bilgilere sahip,Bölümü ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden,İş disiplini ve sorumluluk sahibi,Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı,Kendine güvenen,İletişim becerileri kuvvetli,Tecrübeli, enerjik, sorumluluk alabilecek, huzurlu bir ortamda çalışacak, güler yüzlü, uzman satış temsilcisi alınacaktır.
İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Nilüfer

Bursa Doresa Güzellik Ve Sağlık Hizmetleri

Bursa Doresa Güzellik Ve Sağlık Hizmetleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.