İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Temsilcisi

BİOPERKİM KİMYA kurumsal, sürdürülebilir, etkili hizmet ve kolay ulaşılabilir bir firma deneyimi ile ENDÜSTRİYEL TEKNİK BAKIM KİMYASALLARI alanında DOĞRU ÇÖZÜMLER üretmek amacıyla kurulmuştur.
300’e yakın farklı ürün yelpazesi ile kimya sektöründe teknolojik gelişmelere ve gelişen pazar ihtiyaçlarına en uygun, HIZLI ve DOĞRU ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK her zaman TEKNİK DANIŞMANLIK ,KALİTELİ ürün ve FİYAT politikasıyla müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz.
FİRMA OLARAK
SATIŞ DANIŞMANI POZİSYONUNDA GÖREV ALACAK ÇALIŞMA ARKADAŞINA İHTİYAÇ DUYMAKTAYIZ.
ARANAN ŞARTLAR
TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUNLİSE VE YA DENGİ OKUL MEZUNUB SINIFI EHLİYET SAHİBİ VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLENERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞDAHA ÖNCE UZUN YOLDA ARAÇ KULLANMIŞSATIŞ KONUSUNDA POTANSİYELİNİ SONUNA KADAR KULLANABİLECEKYOĞUN ÇALIŞMA ORTAMINA UYUM SAĞLAYABİLECEKDİKSİYONU VE İLETİŞİMİ KUVVETLİPRENSENTABLEÇALIŞMA SAATLERİ KONUSUNDA ÖZEN GÖSTEREBİLEN PAZARLAMA VE SATIŞ GİBİ BENZERİ POZİSYONLARDA GÖREV ALMIŞSEYAHAT ENGELİ OLMAYANİŞE ALINACAK ADAYA 3 GÜNLÜK BİR EĞİTİM VERİLECEKTİR.
MAAŞ VE DİĞER İMKANLAR GÖRÜŞMELER SIRASINDA KONUŞULACAKTIR.
LÜTFEN ONLİNE BAŞVURU YAPINIZ.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

karahisar

Afyon Bioperkim Kimya

Afyon Bioperkim Kimya İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.