İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Öncesi Ve Satış Sonrası Aktif Rol Üstlenebilmek, – Varolan Müşteri Portföyünü Koruyup Geliştirmek, – Müşteri Talep Ve Şikayetlerinin Alınarak Kaydedilmesi Ve İlgili Birime Yönlendirilmesi. – Satış Ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetini Sağlayabilecek – Satış Sonrası Hizmetlerin Takibini Yapmak, – Müşteri Memnuniyeti Doğrultusunda Müşteri İlişkilerini Yöneterek, Müşteri Problemlerine Çözüm Bulma Yönünde Girişimde Bulunmak, – Pazar Araştırması Yaparak Yeni Müşterilerin Bulunması Sağlayabilecek – Muhtemel Bayi Çözüm Ortağı Olabilecek Yeni Bayilerin Bulunmasına Destek Verebilecek – Satış Stratejileri Ve Hedefler Doğrultusunda Ürün Satışını Gerçekleştirecek – Teklif Verme, Sipariş Oluşturma,Teklif Takibi Gibi Satış İlişkilerini Yönetebilecek – Departmandaki Tüm Operasyonel Süreçlere Destek Verecek – Teknik Ekip İle Koordineli Çalışabilecek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 25- -45 (18.05.1999 – 19.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi – Minimum lise ve / veya MYO mezunu – Çağrı Merkezi tecrübesi olan. – Tercihen alanında en az 2 sene tecrübeli – Inbound Outbound tecrübesi olan – MS Office programlarını kullanabilen – İş takibi ve kontrol becerilerine sahip, – Akıcı ve Düzgün bir diksiyona sahip – Müşteri odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen – İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, – Problem çözme yeteneği gelişmiş – Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, – Telefonda ve birebir yüz yüze satış yapabilen – Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip – Pozitif, istekli ve gelişime açık. – Anadolu yakası Ümraniye civarı ikamet eden.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mehmet Akif Mahallesi Dumru Sokak No:41/6 Gezer Plaza Ümraniye İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
Koray Bey
Bilgi@Mobilas.Com.Tr
902165809333.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.