İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Torbalı’Da Bulunan Fabo Makine İmalat Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Firmamıza; Satış Müdürü; * Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, * Satış Müdürü Pozisyonunda En Az 5 Yıl Tecrübeye Sahip, * Ssh(Satış Sonrası Hizmetler) Anlamında Yetkin Ve Eğitim Verebilecek, * Tercihen İş Makinalarında Tecrübeli, * Bayilere Eğitim Verebilecek, * İleri Seviyede İngilizce Bilen Ve Oldukça Akıcı Sözlü İletişim Kurabilen, * Hedef Odaklı Çalışabilen İç Motivasyonu Yüksek, Güçlü İletişim Becerisine Sahip, * Ekip Yönetim Tecrübesi Olan, * Ms Office Programlarını İyi Derece Kullanan, * Seyahat Engeli Olmayan * Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış Çalışma Arkadaşı Aramaktayız, İş Tanımı; * Şirketin Satış Ve Karlılık Hedeflerine Ulaşmasını Sağlayacak İş Planı Hazırlamak Ve Yönetmek, * Yurtiçi Ve Yurt Dışı Fuar Organizasyonlarında Aktif Görev Almak, * Satış Politikalarına Ve Stratejilerine Göre Belirlenen Uygulamaların İlgili Müşterilere Aktarımını Sağlamak, * Yeni Müşterilerin Kazanılması Hedefiyle Tüm Ekibin Randevu Ve Ziyaretlerini Koordine Etmek, * Satış Hedeflerini Yapılandırmak Ve Ekibe Dağıtmak, * Satış Hacminin Artması İçin Alternatif Projeler Üretmek, * Karlılık Odaklı Satış Artışına Yönelik Hedefleri Yakalamak İçin Satış Ekibini Geliştirmek Ve Koçluk Yapmak, * Diğer Birimler İle Koordineli Çalışmak, Torbalı, Gaziemir, Karabağlar, Turgutlu Ve Kemalpaşa Güzergahına Servisimiz Vardır. Diğer İlçelerden Gelecek Adaylar İçin Servis Güzergahına Kadar Yol Ücreti İmkânı Sağlanmaktadır. İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-Doktora
Kadın 30- -55 (15.06.1994 – 20.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 30- -55 (15.06.1994 – 20.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yedi Eylül Mah. 5536 Sokak İzmir Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Güzide Kartal
İk@Fabo.Com.Tr
905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.