İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şarküteri Ürünleri Satışı Yapacak , İl Genelinde Farklı Şubelerde Değerlendirilecek , Max 45 Yaşa Kadar, Tercihen Gıda Alanından Deneyimli Ve Lise Mezunu Olan. Eleman Aranmaktadır. En Yakın Peynirci Baba Marketlerine Başvurmanız Rica Olunur. “İş Arayan Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir & Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. ”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -45 (28.06.2006 – 29.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -45 (28.06.2006 – 29.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hamidiye Mah. İstiklal Caddesi No:35 Gemlik Bursa / Türkiye
İş Ve Meslek Danışmanı Arzu Ekinci
Arzu.Erdogan@İskur.Gov.Tr
902245131300.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.