İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kendisinden Beklenen Günlük/Aylık Satış Hedeflerini Gerçekleştirmek, Mağaza Standartları Doğrultusunda Ürün Düzenini Sağlamak, Ürün Ve Stok Takibini Gerçekleştirmek. Perakende Sektöründe 1-2 Yıl Satış Danışmanı Olarak Görev Almış, Tercihen İç Giyim/Tekstil Tecrübesi Bulunan, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilen, Tercihen Nebim V3 Kullanabilen, Ms Office Programlarını Etkin Kullanabilen.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -46 (9.07.2006 – 10.06.1978 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe 3 vardiya bulunmaktadır: 10:00-22:00 10:00 -18:00 14:00-22:00 Hafta içi bir gün izin ANADOLU YAKASI: Ümraniye-Ataşehir-Maltepe-Bağdat Caddesi,Göztepe,Yenisahra bölgeleri

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ümraniye-Ataşehir-Maltepe-Bağdat Caddesi,Göztepe,Yenisahra Ümraniye İstanbul / Türkiye
Elif Hanım
Elif.Avsar@Suwen.Com.Tr
905399343914.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.