İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Kendisinden Beklenen Günlük/Aylık Satış Hedeflerini Gerçekleştirmek, Mağaza Standartları Doğrultusunda Ürün Düzenini Sağlamak, Ürün Ve Stok Takibini Gerçekleştirmek. Perakende Sektöründe 1-2 Yıl Satış Danışmanı Olarak Görev Almış, Tercihen İç Giyim/Tekstil Tecrübesi Bulunan, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilen, Tercihen Nebim V3 Kullanabilen, Ms Office Programlarını Etkin Kullanabilen.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -45 (9.07.2006 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

çalışma saatleri:10:00-22:00 10:00-18:00 14:00-22:00 hafta içi birgün izin Avrupa yakası bölgeleri.İstiklal Caddesi, Başakşehir, Esenyurt, Şişli, Sarıyer, Nişantaşı, Beşiktaş, Karaköy ve Fatih bölgeleri.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstiklal Caddesi, Başakşehir, Esenyurt, Şişli, Sarıyer, Nişantaşı, Beşiktaş, Karaköy Ve Fatih Bölgeleri. Ümraniye İstanbul / Türkiye
Esra Hanım
Esra.Sonmez@Suwen.Com.Tr
905312604197.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.