İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çelik Kardeşler Firmasında Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarak Satış Yapabilecek, Perakende Sektöründe Kariyer Hedefleri Bulunan Aşağıdaki Görev Tanımlarını Yerine Getirebilecek “Mağaza Satış Personelleri” Alınacaktır. Müşterilerimize Talep Ve İhtiyaçları Konusunda Destek Vermek, Bilgilendirmek, Mağazanın Satış Hedeflerinin Gerçekleşmesine Gerekli Katkıda Bulunmak, Reyonların Düzenini Sağlayarak, Ürünlerin En Doğru Şekilde Sergilenmesine Destek Olmak, Müşteri Memnuniyetinin En Üst Düzeyde Tutulmasını Sağlamak, Müşterilerin Kampanyalar Hakkında Bilgilendirmesini Ve Yönlendirilmesini Sağlamak, Mağazamızdaki Satış Hedefleri Doğrultusunda Çalışmak Çalışma Saatleri 09:30-19.30 Dir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -40 (4.07.1999 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık ve/veya satış tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,MENDERES,GAZİEMİR mağazalarımızda görev alacak Müşteri memnuniyetini sağlayabilecek, Enerjisi yüksek, Mağazacılık çalışma saatlerine uyabilecek, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Proaktif çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Süleyman Demirel Bulv. No:10-E Hürriyet Mah. Görece Menderes İzmir / Türkiye Menderes İzmir / Türkiye
İk Dorit Ergeç

905351072810.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.