İş ilanı Başvuru Bilgileri

Asansör Rayları Üreten Fabrikamızda Görevlendirilmek Üzere; En Az 5 Yıl Saha Satış Tecrübeli Dış Görünüşüne Özen Gösteren Seyahat Ve Konaklama Engeli Olmayan B Sınıfı Ehliyet Sahibi, Şehiriçi Ve Şehirler Arası Araç Kullanım Tecrübesine Sahip Asansör, Yürüyen Merdiven Veya Endüstriyel Ürün Satış Tecrübeli Adaylara Öncelik Tanınacaktır. İlgilenen Adayların Özgeçmişlerini Mail Veya Whatsapp Üzerinden Göndermeleri Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması TEKNİK BİLGİ, SEYEHAT ARAÇ KULLANIMI

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İnönü Mah. Zeki Öztaş Caddesi No: 68 Torbalı İzmir / Türkiye
İdari İşler Fatih Tanrıverdi
İnfo@Ozray.Com.Tr
905309686979.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.