İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Karşıyaka Anadolu Caddesi Üzerinde Erman Ticaret Boya Pazarlama Firmasına Tecrübeli/Tecrübesiz Boya Satış Elemanları Alınacaktır. Mesai Saatleri 07:30-18:30 Olup Pazar Günleri Tatildir. Öğlen Yemeği , Günde 3 Defa 15 ‘Er Dakikalık Mola, 15:00-16:00 Arası Aperatif Vardır. Maaş 23150 Tl + Prim Olacaktır. Başvuru Ve İrtibat İçin; Erman Yenimahalleli 05559784176 (E.A.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim ve ifade yeteneği

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Dedebaşı, Anadolu Cd. 447 A, 35560 Karşıyaka/İzmir Karşıyaka İzmir / Türkiye
Erman Bey

905559784176.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.