İş ilanı Başvuru Bilgileri

Karabağlar’Da Bulunan Laminat Parke Mağazamıza Ekip Çalışmasına Yatkın Satış Ve Destek Eleman Aramaktayız. Mağazaya Gelen Müşteri Karşılaşma, Telefonlara Cevap Verip Satış Yapmak Müşterinin İhtiyacına Göre Ürün Gösterme, Müşterinin İstediği Siparişin Satışını Gerçekleştirme, Satış Destek İçin Gerekli Şirket İçi Aktivitelere Destek Vermek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek 25- -35 (30.06.1999 – 3.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması En az lise mezunu, En az 3 yıl satış tecrübesi olan, Tercihen Karabağlar’da oturan Tercihen parke ya da inşaat malzemesi satışı konusunda deneyimli, Ehliyeti olan Güler yüzlü, girişken ve dinamik yapıya sahip, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek 25-35 yaş arası erkek çalışma arkadaşı aramaktayız.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yeşillik Cad. No:167/1 Karabağlar İzmir / Türkiye
Hande Sunuç
Muhasebe@Egecam.Com
905332674326.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.