İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız Bünyesinde Bayilikleri Bulunan Ürünlerin Satış Ve Pazarlamasını Yapmak Üzere En Az 2 Yıl Deneyimli Satış Ve Pazarlama Pozisyonuna Uygun Personeller Alınacaktır. Başvuran Adaylarda İstenen Başlıca Özellikler: – İklimlendirme Sektöründe Deneyim – Aktif Araç Kullanımı – İyi Seviyede Bilgisayar Kullanımı – İyi Seviyede İkili İlişkilere Sahip Olma – 30 Yaşını Aşmamış Olmak Lütfen Resimli Özgeçmişlerinizi Muhasebe@Bermeks.Com Adresine Gönderiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın -3022.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek -3022.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Firmamız bünyesinde bayilikleri bulunan ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmak üzere en az 2 yıl deneyimli satış ve pazarlama pozisyonuna uygun personeller alınacaktır. Başvuran adaylarda istenen başlıca özellikler: – iklimlendirme sektöründe deneyim – Aktif araç kullanımı – iyi seviyede bilgisayar kullanımı – iyi seviyede ikili ilişkilere sahip olma – 30 yaşını aşmamış olmak Lütfen resimli özgeçmişlerinizi muhasebe@bermeks.com adresine gönderiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkapınar Mh. 1203/3 Sk. No:1G Yenişehir Konak İzmir / Türkiye
Muhasebe Zübeyde Hanım
Muhasebe@Bermeks.Com
902324570454.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.