İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Alsancak Ve Karşıya’Da Bulunan Beko Beyaz Eşya Mağazasına *Erkek *Satış Konusunda Yetiştirilmek Üzere *Tercihen Askerliğini Yapmış Takım Arkadaşı Aranmaktayız. Uygun Kişilerin Melihblb@Gmail.Com Adresine Özgeçmişlerini Atması İstenmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tanımı Alsancak ve Karşıya’da bulunan Beko Beyaz eşya mağazasına *Erkek *Satış konusunda yetiştirilmek üzere *Tercihen askerliğini yapmış takım arkadaşı aranmaktayız. Uygun kişilerin melihblb@gmail.com adresine özgeçmişlerini atması istenmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Şair Eşref Bulvarı No 65/A Alsancak Konak İzmir / Türkiye
İhsan Sırdaş

902324221500.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.