İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ümraniye, Dudullu’Da Bulunan İnşaat Yapı Malzemeleri Satış Ofisimizde Yetiştirilmek Üzere Satış Destek Elemanı Aranmaktadır. Dijital Ortamda Teklif Hazırlamak, Müşteriler İle Telefon Ve Mail Üzerinden İlgilenmek, İrsaliye Ve Sevkiyat Takibi Yapmak. Genel Firma Markalarına Hakim Olmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -35 (30.06.2006 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -35 (30.06.2006 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çalışma saatleri: 08:00-18:00 Pazar Tatil, Yemek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Alemdag Cad.Okul Duragıno:565 Y.Dudullu Ümraniye İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
Kurumsal Satış Müdürü Selenay Dönmez
Selenaydonmez@Kocakkale.Com.Tr
905379141196.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.