İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yaman İletişim Firması İçin Satış Danışmanı Personel Alınacaktır. Karabağlardaki Hizmet Noktamızda 2 Kişi Tiredeki Hizmet Noktamızda 1 Kişi Torbalıdaki Hizmet Noktamızda 1 Kişi Olmak Üzere 4 Personel Alınacaktır 18-35 Yaş Çalışma Saatleri 09.00-18.00 11.00-20.00 Saatlerinde Çalışma Uygulanmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Yaman iletişim firması için satış danışmanı personel alınacaktır. Karabağlardaki hizmet noktamızda 2 kişi Tiredeki hizmet noktamızda 1 kişi Torbalıdaki hizmet noktamızda 1 kişi olmak üzere 4 personel alınacaktır 18-35 yaş çalışma saatleri 09.00-18.00 11.00-20.00 saatlerinde çalışma uygulanmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karabağlar Mahallesi 4012 Sokak No:18 Karabağlar İzmir Karabağlar İzmir / Türkiye
Hilal Hanım

905462344702.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.