İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı İzmir Adnan Menderes Havalimanın Da Bulunan Mağazalarımızda Görevlendirilmek Üzere * E N Az Lise Mezunu *Tercihen Kasa Bilgisi Olan *Vardiyalı Sistemde Çalışabilecek *Satış Becerileri Gelişmiş, Hedef Odaklı Çalışabilecek *İletişimi Güçlü ,Güleryüzlü,Ekip Çalışmasına Yatkın.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Kadın 18- -45 (22.06.2006 – 27.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -45 (22.06.2006 – 27.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Adnan Menderes Havaalanı – Dış Hatlar Terminali – Giden Yolcu Salonu 122 Gaziemir Gaziemir İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu İlknur Hanım
İk@Simgroup.Com.Tr
905331581322.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.