İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Westpark Avm Lc Waikiki Mağazamız İçin Aşağıda Yer Alan Kriterlere Uygun Satış Danışmanı İhtiyacımız Bulunmaktadır. En Az Lise Mezunu Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek Sosyal İlişkilerinde Başarılı, Ekip Çalışmasına Yatkın İzmir ‘ De İkamet Eden İletişim: Erol Erduman / 0(232) 502 73 01 – 0(532) 604 87 09 Adres: Refik Şevket İnce Mah. 2148/9 Sokak No:1/1B31 Bayraklı / İzmir

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- (19.08.2006 – Erkek 18- (19.08.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İŞ TANIMI – Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. – İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. – Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. – Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. – Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. – Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Refik Şevket İnce Mah. 2148/9 Sokak No:1/1B31 Bayraklı Bayraklı İzmir / Türkiye
Mağaza Müdürü Erol Erduman
Izm_Westpark_Avm@Lcwaikiki.Com
905326048709.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.