İş ilanı Başvuru Bilgileri

Menemen Mağazamız İçin Aşağıdaki Kriterlere Uygun Satış Danışmanı Pozisyonunda Personel İhtiyacımız Bulunmaktadır. İş Tanımı: Mağaza Ve Reyonların Düzeninin Sağlanması, Müşterilerin İhtiyaçlarının Belirlenerek, Müşteri Memnuniyetinin Artırılması, Etiket Değiştirme, Ürün Alarmlama, Askılama, Katlama Çalışmalarında Aktif Rol Alınması, Mağaza Görselinin Düzenlenmesi, Mağaza Hedeflerinin Gerçekleşmesi İçin Maksimum Katkı Da Bulunması, Mağazanın Temizliği Ve Düzenine Dikkat Edilmesi, Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması, Bireysel Ve Mağazaya Ait Aylık Ve Dönemsel Satış Hedeflerinin Gerçekleştirilmesi, Ürün Ve Stok Takibinin Yapılması. Tam Zamanlı İstenen Yetenek Ve Uzmanlıklar Tercihen Üniversite Mezunu, Benzer Pozisyonda En Az 1 Yıl Görev Almış, Tercihen 20-35 Yaş Arası Satış Ve Mağazacılık Sektörün De Kariyer Hedefleyen, İletişimi Güçlü, İnsan İlişkilerinde Başarılı, Modayı Takip Eden, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, İkna Kabiliyeti Yüksek, Satış Hedeflerini Gerçekleştirecek Ve Artıracak, Pozitif, Güler Yüzlü Ve Dış Görünümüne Özen Gösteren, Müşteri Memnuniyeti Yaklaşımını Benimsemiş. İletişim : Hafize Çetin / 0 (533) 036 90 41 Görüşme Adresi : Konak Mah. 846 Sok. No:22 1.Beyler Kemeraltı / Konak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yıldırım Mah Çanakkale Asf Caddesi Dış Kapı: 40 İç Kapı No:1 Menemen İzmir Menemen İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Hafize Çetin
İk@Deniztoprak.Com.Tr
905330369041.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.