İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir De Farklı Lokasyonlardaki Mavi Mağazalarımız İçin Aşağıdaki Kriterlere Uygun 8 Haziran – 14 Haziran Arası Çalışabilecek, Bayram Yoğunluğundan Ötürü Destek Personeli Olarak Değerlendirilecek Satış Danışmanı Pozisyonunda Personel İhtiyacımız Bulunmaktadır. İş Tanımı: Mağaza Ve Reyonların Düzeninin Sağlanması, Etiket Değiştirme, Ürün Alarmlama, Askılama, Katlama Çalışmalarında Aktif Rol Alınması, Mağaza Görselinin Düzenlenmesi, Mağazanın Temizliği Ve Düzenine Dikkat Edilmesi, Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması, İstenen Yetenek Ve Uzmanlıklar En Az Lise Mezunu, İletişimi Güçlü, İnsan İlişkilerinde Başarılı, Modayı Takip Eden, Pozitif, Güler Yüzlü Ve Dış Görünümüne Özen Gösteren İletişim : Hafize Çetin / 0 (533) 036 90 41 Görüşme Adresi : Konak Mah. 846 Sok. No:22 1.Beyler Kemeraltı / Konak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -35 (10.06.2004 – 3.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -35 (10.06.2004 – 3.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
. İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Hafize Çetin
İk@Deniztoprak.Com.Tr
905330369041.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.