İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Danışmanı

Motosikleti bir yaşam tarzı olarak benimseyen, 40 yıldır motosiklet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına ekibimizi büyütüyoruz.
Motosiklet ve ekipmanları konusunda ilgili, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, Kariyerine satış / pazarlama alanında yön vermek isteyen ve satış işinden keyif alan, İkna ve iletişimi yeteneği güçlü, problem çözme becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, hedef odaklı çalışabilecek, MS Ofis programlarını kullanabilen.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bayrampaşa

İstanbul Premium Motosiklet

İstanbul Premium Motosiklet İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.