İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satın Alma Uzmanı (Mekanik)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIİstanbul’da bulunan Genel Müdürlük binamızda Satınalma ve Lojistik Direktörlüğüne bağlı olarak çalışacak
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Mekanik malzemelerin/hizmetlerin teknik satınalmasında tercihen Enerji sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli,Hammaddeden maliyet analizi konusunda deneyim sahibi,İletişimi, ikna kabiliyeti ve pazarlık yeteneği gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın,Tercihen SAP bilen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, tercihen Rusça bilen.
İŞ TANIMIGelen talepleri gerekli firmalara teklife çıkarak, analiz ve SAP verilerini kullanıp, sipariş vermekSipariş takibi yapmak,Yeni tedarikçi geliştirmek ve mevcut tedarikçilerin kontrolünü sağlamak,Gerekli durumlarda yurt içi/yurt dışı seyahatlerde bulunmak ve reporlamalar yapmak.
Çalışma Şekli
Hafta içi 08.
30 18.
00Haftasonu Cumartesi Haftasonu Pazar Sosyal / Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıServisYemek Kartı Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Çalık Enerji

İstanbul Çalık Enerji İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.