İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı İş Açıklaması Refleks Yangın Güvenlik Sistemleri A.Ş, 2007’Den Bu Yana Aktif Ve Pasif Otomatik Yangın Güvenlik Sistemleri Sektöründe Hem Yurt İçi Hem Yurt Dışı Müşterilerine En Güncel Ve Güvenilir Çözümleri Kullanarak Yenilikçi Ve Uçtan Uca Çözümler Sunmaktadır. Bu Kapsamda Aldığı Birçok Uluslararası Sertifika Sayesinde, Sektörde Sağlam Bir Yer Edinmiş Olan Refleks, Sektördeki Yaklaşık 17 Yıllık Tecrübesiyle Ve Dinamik Kadrosuyla Rakipleri Arasında Ön Plana Çıkmaktadır. Refleks; Mühendislik Firma Kimliğinin Yanı Sıra Aynı Zamanda Bu Alandaki Tecrübesi Ve Sertifikaları İle Küresel Kapsamda İmalat Da Yapabilen Sayılı Firmalardandır. İmalatlar, Iso 9001, Iso 14001 Kuralları, İstanbul Sanayi Odası Kapasite Raporu Ölçeğinde Ve Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı’, Tse, Türk Loydu Belge Denetiminde Sürdürülmektedir. Tüm Yurt İçi Ve Yurt Dışı Müşterileri İle Gerçekleştirilecek Projelerin Faaliyete Geçirilmesi Sürecinde Teknik Satın Alma Sorumlusu Olarak Yapılması Beklenenler; Tüm Satın Alma Süreçlerinin Erp Sistemi İle (Mikro) Sağlıklı Yürütülmesinin Sağlanması, Gerekli Satınalmalar İçin Tedarikçilere Ulaşarak Teklifleri Toplamak, Pazar Araştırması Yapmak, Alternatif Tedarikçilerin Bulunması Ve Yeni Firmaların Kazandırılması Nakliye Ve Sevkiyat (Lojistik) Planlamasının Yönetilmesi, Tedarikçiler Ve İlgili Ürünlerin Depoya Geliş Süreçlerinin Takip Edilmesi, Tüm Fiyat Listelerinin Belirli Aralıklarla Güncel Tutulmasının Sağlanması, Stok Sayımına Yardımcı Olmak, Günlük, Haftalık Ve Aylık Bazda İş Planlaması Ve Koordinasyonunun Sağlanması Satın Alma Ve Bağlı Çalışılan Birimler Arasında İletişim Ve Koordinasyonun Sağlanması. Üretim Akışını Kesintiye Uğratmayacak Şekilde İstenen Zaman Ve Miktarda, İstenen Kalitede Malzeme Tedariği Yapılmasının Sağlanması, İstenen Yetenek Ve Uzmanlıklar Şirketimizin Anadolu Yakasındaki Ofisinde, Teknik Satın Alma Sorumlusu Olarak Görevlendirilmek Üzere Aşağıdaki Niteliklere Sahip Takım Arkadaşları Aramaktayız. İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden, (Tercihen Kartal – Pendik Bölgesi) Mikro Erp Yazılımında En Az 3 Yıl Deneyimi Olan, Office Programlarına Hakim (Özellikle Excel) Tercihen 35 Yaş Ve Üzeri, Askerliğini Tamamlamış, Tercihen Src 4 Sürücü Belgesine Sahip, Araştırmacı, Pazarlık Gücü Ve İkna Kabiliyeti Yüksek Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu İletişim Ve Müzakere Becerileri Yüksek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
7 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 30- -45 (3.07.1994 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe NOT: İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN SOL ALT KÖŞEDE BULUNAN ‘BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İRTİBAT BİLGİLERİ KISMINDA BELİRTİLEN ŞEKİLDE (İLETİŞİM TELEFON NUMARASINDAN YADA E-POSTA ADRESİNDEN ‘ÖZGEÇMİŞ PAYLAŞARAK) BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Cumhuriyet Mh. Abdi İpekçi Cd. Mermer Sk. No:2 Kartal/İstanbul Kartal İstanbul / Türkiye
Elif Esin Olca
Elif.Olca@Refleksfire.Com
902164691078.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.