İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi)

İnşaat sektörü, Altyapı ve Yol Yapım İşlerinde faliyet gösteren fimamızın, Biecik şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere ugun İNŞAAT MÜHENDİSİ arıyoruz.
Yol Şantiyesi Konusunda en az 6 yıl tecrübeli,Şantiye Yönetimi ve Kontrollük Konusunda DeneyimliAutocad ve MS Office Programlarını İyi Derecede KullanabilenMalzeme Seçimi Hazırlanması YapabilenHakediş, Analiz ve Kesin Hesapların Hazırlanmasında DeneyimliRaporlama Becerisine SahipMalzeme Takibi Yapabilecekİş Güvenliği Kriterlerine ve Kalite Güvence Sistemine HakimSonuç Odaklı ve Problem Çözücü YaklaşımlıLiderlik ve organizasyon yeteneği gelişmiş,Taşeronlara verilmesi gereken proje, detay ve her türlü evrakı zamanında teslim etmekProje ve detayların uygunluklarının kontrol edilmesini sağlamak
varsa aksaklıkları ve uyuşmazlıkları düzeltmek.
Şantiyede yapılacak ek proje, detay ve değişiklikleri hazırlatmak, proje müelliflerini ve Bölge Koordinatörünü bilgilendirmek.
Uygulamada çıkabilecek proje değişikliklerini, İdare’nin onayını almak üzere hazırlatmak ve saha sorumlularına bildirerek uygulatmak.
İşte kullanılacak malzemenin şartnamelere ve varsa onaylı örneklerine uygunluğunu kontrol ettirmek, deneyleri yaptırmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Yapı – İnşaat

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Eskişehir APA YAPI İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş.

Eskişehir APA YAPI İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.