İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şantiye Ön Muhasebe Elamanı

Firmamız şantiyesin de İnşaat Şantiye Muhasebesi Konusunda Tecrübeli,Personel Özlük İşlemlerine hakim,Ms Windows ve Ms Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen İşinde titiz, belge düzenine önem veren,Şantiye ofisinin düzeni ve temizliğini de yapabilecekDisiplinli,Yoğun Tempoda Çalışabilecek,Kendisinden beklenen bilgileri üstlerine zamanında raporlayacak,Çalışma arkadaşları aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan İnşaat

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bayraklı

İzmir Öz Hakverdi Inşaat

İzmir Öz Hakverdi Inşaat İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.