İş ilanı Başvuru Bilgileri

Saha Satış Uzmanı

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir.
Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür.
Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.
Maltepe ilçesinde bulunan Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek,SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.
ARANAN NİTELİKLERSaha satış alanında uzun soluklu kariyer hedefi bulunan,Çat kapı satış yapabilecek,Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü,Ekip çalışmasına yatkın,İkna ve İletişim becerisi yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen,En az Lise Mezunu,Tercihen Maltepe Kartal Pendik Tuzla ilçelerinde ikamet eden,Takım arkadaşları arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kartal

İstanbul NOVATECH BİLİŞİM TELEKOMİNİKASYON TİC.LTD.ŞTİ.

İstanbul NOVATECH BİLİŞİM TELEKOMİNİKASYON TİC.LTD.ŞTİ. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.