İş ilanı Başvuru Bilgileri

Saha Operasyon Elemanı

GENEL NİTELİKLERAçıkhava Reklamcılık alanında Türkiye genelinde faaliyet gösteren şirketimizin ilgili işyerinde Saha Operasyon Elemanı pozisyonumuz için görev almak üzere
2040 yaş aralığında,B sınıfı ehliyetli,Askerlik hizmetini tamamlamış,Vardiyalı çalışabilecek,SAHA OPERASYON ELEMANLARI alınacaktır.
İŞİN TANIMIReklam panolarına reklam afiş asımlarını, ürün montajlarını ve ürünlerin bakım onarımlarını gerçekleştirmek.
Reklam panosu ve afişlerinin bakım ve temizliğini yapmak.
Online başvurularınızı bekliyoruz!

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Reklam/Tanıtım

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bodrum

Muğla Mobiltem A. Ş.

Muğla Mobiltem A. Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.