İş ilanı Başvuru Bilgileri

Saha Elektrik Elemanı

GENEL NİTELİKLERAçıkhava Reklamcılık alanında Türkiye genelinde faaliyet gösteren şirketimizin ilgili işyerinde çalışmak üzere, Üniversitelerin Elektrik bölümünden Lisans/Ön Lisans/Lise mezunu ya da Elektrikçi Mesleki Eğitim/Mesleki Yeterlilik Belgesi olan,2040 yaş aralığında,B sınıfı ehliyetli,Askerlik hizmetini tamamlamış,Vardiyalı çalışabilecek,Sağlık raporu alabilecek,SAHA ELEKTRİK ELEMANI alınacaktır.
İŞİN TANIMIÇalıştığı bölgenin il sınırları içerisinde bulunan tüm REKLAM PANOSU elektrik işlerini yapmak,Reklam panolarına reklam afiş asımlarını ve ürünlerin bakım onarımlarını gerçekleştirmek,Reklam panosu ve afişlerinin bakım ve temizliğini yapmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Elektrik

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Başiskele

Kocaeli Hb Açıkhava Reklamcılık

Kocaeli Hb Açıkhava Reklamcılık İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.