İş ilanı Başvuru Bilgileri

Saha Destek Uzmanı

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir.
Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, Seçme&Yerleştirme, İK danışmanlığı, eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir.
Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz araç sektöründe faaliyet gösteren firmamız için “Araç Teslimat Sorumlusu” arayışımız mevcuttur.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan Ön Lisans Lisans Mezunu İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, organizasyon yeteneği güçlü, raporlama yapabilen, iş konusunda takipçi olan, Aktif araç kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office Uygulamaları kullanımında etkin, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahipİŞ TANIMIMüşterinin notere gönderilmesi, noter operasyonunun kolaylaştırılması, çeşitli operasyonel ihtiyaçların ele alınması dahil tüm operasyonel çalışmalardan sorumlu bir Saha Destek Uzmanı arıyoruz.
Bu pozisyonda sizden
· Yöneticiniz ile zamanında alımı tamamlamak için araç teslimat randevularını takip etmeniz,· Saha Standart Operasyonel Süreçlerini SOP kusursuz bir şekilde bilip ve uygulamanız,· Satın Alma Merkezi Yöneticisi PCM ve Saha SOP ile ilgili değişiklikleri, güncellemeleri takip etmeniz,· PCM ile birlikte, operasyon bölgenizdeki satın alma merkezlerindeki tüm ihtiyaçlara destek olmanız.
· Tüm taraflarla PCM’ler, Operasyon Yöneticisi ve Noterler güven ilişkisini yönetmeniz,· Geliştirme için bir zemin gördüğünüzde merkez ofise iletmeniz beklenmektedir

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– İzmit

Kocaeli Gİ GROUP

Kocaeli Gİ GROUP İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.