İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sağlık Meslek Liselerinin İlgili Alanlarından Mezun (Hemşire, Hemşire Yardımcısı, Ebe, Ebe Yardımcısı, Sağlık Bakım Teknisyeni) Engellilerin Kişisel Bakımında Ve Korunmasında Yardımcı Olacak. Güler Yüzlü Ve İşini Seven Sağlık Bakım Personelleri Aranmaktadır. Yaşlı Bakım Mezunu / Meb Onaylı Asgari 400 Saatlik Engelli Bakım, Yaşlı Bakım, Yaşlı Ve Hasta Refakatçısı Modüler Programı Mezunu Olması Tercih Sebebidir. Kadın Personeller İçin Lojman İmkanı Vardır. Çalışma Saatleri 8.00-16.00 Ve 12.00-20.00 Dir Yol Ücretinin Yarısı Ödenmekte Olup,Yemek Mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 19- -35 (5.07.2005 – 6.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 19- -35 (5.07.2005 – 6.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

“ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hasanağa Mustafa Kemal Paşa Cad.No:46/1 Nilüfer Bursa / Türkiye
Psk. Merve Ertaş

902244842525.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.