İş ilanı Başvuru Bilgileri

Robot Operatörü

İşletmemiz bünyesinde, sayısal alan eğitimi almış en az lise mezunu, tercihen elektrik elektronik mezunu robotlarda görev alacak, program çalıştıracak, yetenekli bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.
Müracaatlar yasaklardan dolayı site üzerinden yapılacak olup, uygun bulunması durumunda görev yetki belgesi verilerek yüz yüze mülakat yapılacaktır.
Yaş sınırı 25 45 bayan sgk ve servis mevuttur haftasonu çalışma yoktur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Metal Sanayii

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Melikgazi

Kayseri Zeki Metal A. Ş.

Kayseri Zeki Metal A. Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.