İş ilanı Başvuru Bilgileri

A101 Edirne Merkez Mağazalarında Görevlendirmek Üzere Kasiyer-Reyon Görevlileri (Market Elemanları) Alınacaktır. İlgilenenlerin “Başvur” Butonunu Tıkladıktan Sonra Aşağıdaki Numaradan İletişime Geçmeleri Gerekmektedir. İletişim: Erdem Bey: 0543 7195970

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
10 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın 18- -44 (6.07.2006 – 7.06.1980 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -44 (6.07.2006 – 7.06.1980 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Talatpaşa Mah.Eski İstanbul Cad.No: 72 / A-B Edirne Merkez Edirne / Türkiye
Sorumlu Erdem Bey

905437195970.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.