İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Müşterileri Güler Yüz İle Karşılamak Ve Uğurlamak, • Ürün, Etiket Fiyat Kontrollerinin Reyonda Ve Kasa Noktasında Yapılmasını Sağlamak, • Ürünlerin Reyonlarda Sürekli Standartlara Uygun Olarak Bulunmasını Sağlamak, • Mağazanın Depo, Raf Düzeni Ve Temizliğini Sağlamak, • Kasa İle İlgili Tüm İşlemleri Gerçekleştirmek, • Mağaza İşleyişi İle Alakalı İşleri Takım Uyumu Dahilinde Yerine Getirmek, .Reyonların Temiz Tutulmasını Sağlamak. .Reyonların Raf Düzenini Sağlamak. .Reyonlarda Bulunan Ürünlerin Stok Kontrollerini Yapmak. .Reyonlardaki Eksik Ürünleri Stoklardan Tamamlamak. .Müşterilerin Talep Ve Beklentilerine Cevap Vermek. .Kasa İşlemlerini Gerçekleştirmek Tekelim Gıda A.Ş -Mağazalarında Çalışacak Deneyimli Reyoncu Ve Kasiyer Aranıyor.. -Çalışma Aralığı 12:00-22:00 Çalışma Saati 10:00 Saat (Dinlenme Molaları İçerisinde) -Maaş+Yemek 24.000.00 Tl -Mesai Saati-103.00 Tl -Ssk Giriş Hemen -Haftada 1 Gün İzin İş Sorumluluğunu Taşımayan Adli Sicil Kaydı Olan Kişiler Aramasın! Tercihimiz Ulaşımdan Dolayı Kartal-Pendik-Maltepe Ve Sancaktepe Bölgelerinde İkamet Edenlerden Yana Olacaktır. Not: İletişim Sadece Direk Telefonla Arayanlara Görüşme Sağlanacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

NOT: İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN SOL ALT KÖŞEDE BULUNAN ‘BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İRTİBAT BİLGİLERİ KISMINDA BELİRTİLEN ŞEKİLDE (İLETİŞİM TELEFON NUMARASINDAN YADA E-POSTA ADRESİNDEN ‘ÖZGEÇMİŞ PAYLAŞARAK) BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karlıktepe Mah.Fahrikorutürk Cad.Topçular Sk.No:7/1 Kartal İstanbul Kartal İstanbul / Türkiye
Genel Müdür Yılmaz Parlak
Tekelim@Tekelim.Com.Tr
905324225683.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.