İş ilanı Başvuru Bilgileri

Restoran Yetkilisi

Beşiktaş’ta bulunan Sam’s Burger & More isimli restoranımıza bay/bayan personel alımı yapılacaktır.
Restoranın genel düzeninden sorumlu olmak,Restoranın kalite, servis ve temizliğini sağlamak,Ürün tedarikçileriyle iş birliği yapıp gerekli durumlarda sipariş vermek,Restoran gelirgiderini tutmak,Online gelen siparişlerin doğru ve eksiksiz olarak hazırlamak,Müşterilerinin siparişini alıp kaydını tutmak gibi görevleri üstlenecek Restoran yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Gıda

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Sam’s Burger & More

İstanbul Sam’s Burger & More İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.