İş ilanı Başvuru Bilgileri

RESTORAN MÜDÜRÜ

İş TanımıTurizm sektöründe faaliyet gösteren Jumbo Künefe zincirimizin bünyesinde İZMİR KARŞIYAKA MAVİŞEHİR de çalışmak üzere yiyecek içecek departmanına bağlı olarak çalışacak İŞLETME MÜDÜRÜ görevinde çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.
Lokasyon
İZMİR KARŞIYAKAİŞ TANIMI
Servis standartlarına uygun ve kaliteli hizmet verilmesini sağlamak,Ekibine liderlik etmek, takım çalışmasına teşvik etmek,Bütçe ve gelir/gider akışını takip etmek, haftalık raporları hazırlamak,Personelinin haftalık çalışma çizelgesini oluşturmak, sisteme ilgili girişleri yapmak ve takip etmek.
ARANILAN NİTELİKLER
Lise ve üniversitelerin Turizm – Otelcilik vb.
bölümlerinden mezun,Restoran Yöneticisi olarak benzer pozisyonda en az 5 yıl ekip yönetmiş,Tüm yasal gerekliliklere hakim,Restoran otomasyon programları konusunda deneyimli,İngilizce’yi makul düzeyde bilen ve konuşan,Titizliğe ve hijyene önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,Güler yüzlü, iletişim ve temsil yeteneği güçlü,Diksiyonu düzgün, dış görünüşe ve kişisel bakıma özen gösteren,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, esnek çalışma saatlerine uyumlu,Maliyet kontrolü, raporlama ve analiz becerisine sahip,Takım çalışmasına yatkın.
Yan HaklarSGK50006000Yemek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
5,000 TL

Karşıyaka

İzmir JUMBO KÜNEFE

İzmir JUMBO KÜNEFE İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.