İş ilanı Başvuru Bilgileri

Resepsiyonist

GENEL NİTELİKLERTercihen alanında deneyimli,Orta seviyede İngilizce bilen,Turizm otelcilik bölümlerinden mezun,Tercihen ElektraV5 programını kullanabilen,Güler yüzlü ve iletişim yönü kuvvetli,Misafir memnuniyetine önem veren,Dinamik yapımıza uyum sağlayabilecek,Otelcilik alanında kariyer hedefleri olan.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Turizm

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Denizli Angel’s Park Hotel

Denizli Angel’s Park Hotel İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.