İş ilanı Başvuru Bilgileri

Rehber Öğretmeni

Üniversitelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezunu Pedagojik formasyona sahip,Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, LGS’ye hakim, mesleği ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilen,Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen,İletişim gücü yüksek, hitap ettiği kimseleri motive edebilen,Çocukların yaş özelliklerini çok iyi bilen,Konusu ile ilgili Referans verebilecek,Rehber Öğretmenleri aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Eğitim

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Selçuklu

Konya Kumsal Group

Konya Kumsal Group İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.