İş ilanı Başvuru Bilgileri

Reception Clerk

Temel ilkesi her otelinde, her konuğuna, her zaman olağanüstü deneyimler yaşatarak dünyayı konuk severliğin ışığı ve sıcaklığı ile doldurmak olan DOUBLE TREE by HİLTON ADANA otelimize,  Ön Büro departmanında görevlendirmek üzere  ‘Receptionist’ pozisyonunda değerlendirmek üzere adaylar aranmaktadır.
Checkin ve checkout işlemlerinin prosedürlere uygun şekilde yapmak,Gerekli tüm belgelerin eksiksiz olarak tamamlanması ve saklanmasını sağlamak,Misafir kayıtlarını her zaman standartlara uygun kaydetmek ve misafir bilgilerinin gizliliğini sağlamak,Otel doluluğunu takip etmek ve rezervasyonların doğru şekilde açılması, Misafir istek ve şikayetleriyle ilgilenilmesi ve memnuniyetinin sağlanması beklenmektedir.
ONQ PROGRAMI BİLMESİ TERCİH SEBEBİDİR

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Turizm – Otelcilik

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Adana DoubleTree by Hilton Adana

Adana DoubleTree by Hilton Adana İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.